Здравословен начин на живот
Учениците от клуб „Млад еколог“ с ръководител г-жа Галина Вълчева проведоха интересна дискусия на тема здравословен начин на живот 🥗🏃♂️. Акцент беше поставен върху значението на спорта и балансираното хранене, особено по време на празниците 🎉🍎. Учениците подчертаха колко съществена е ролята на здравословното хранене и активния начин на живот за подрастващите 💚. В тази връзка те изработиха презентации и постери 🖼️📊, които представиха пред своите съученици.