🌍 Заедно за нашата планета в 13. ОУ „Св. Паисий Хилендарски“!
По повод Международния ден на Земята, нашите ученици обединиха сили в вдъхновяващ открит СТЕМ урок! 🌿🤖
Клуб „Млад еколог“ (6. и 7. клас) с ръководител Г. Вълчева подготвиха интерактивни презентации. Те провокираха малките си съученици с въпроса: „Ако бяхте министри на екологията, какви закони бихте приели?“
Клуб „Роботика“ (4. „б“ клас) с ръководител К. Станчева представиха проекта „Нашето училище и квартал – чисти и уютни“. С помощта на робота Photon, децата приложиха програмирането в мисия за опазване на природата.
Чрез технологии и екипна работа учениците показаха, че науката и грижата за околната среда вървят ръка за ръка. СТЕМ обучението в нашето училище не е просто урок, а път към едно по-отговорно бъдеще!
Земята е наш дом – нека я пазим заедно! 💚🌍

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *