
През месец април в град Бургас се проведе V Национален конкурс за литературна творба и рисунка „Мечта“. С гордост споделяме, че девет талантливи ученици от нашето училище бяха отличени и наградени с грамоти за своите вдъхновяващи творби!
Даниела Христова, Елица Коева, Кристияна Петрова и Николай Николаев от IVб клас
Тереза Тенева, Дея Цветковска и Лора Петрова от Vб клас
Калоян Димов от Vв клас
Моника Михова от VIа клас
Поздравяваме ги за техния труд, креативност и любов към изкуството! Пожелаваме им да продължават да мечтаят, да създават прекрасни произведения и да ни радват с още награди и успехи, с които да прославят името на нашето училище!