
На 5 юни всяка година се отбелязва Световният ден на околната среда. „Да победим замърсяването с пластмаси“ е темата, по която работиха учениците от Клуб „Млад Еколог“ с ръководител г-жа Вълчева- тема, която ни приканва да се замислим как можем да променим ежедневието си, за да намалим вредите от замърсяването с пластмаси върху околната среда, дивата природа и нашето здраве.