


🎉 Гордеем се с нашите млади еколози! 🌿
Трима ученици от клуб „Млад еколог“ с ръководител Галина Вълчева взеха участие в регионалния конкурс „Дишай свободно, живей цветно“ и получиха грамоти за своите впечатляващи творби.
🎬 Стилиян Новаков – видеоклип
💻 Дария Ченкова – презентация
🎨 Мартин Белев – рисунка
Поздравяваме ги за старанието, таланта и екологичната ангажираност! Продължавайте да ни вдъхновявате! 🌎💚