🌍 16 ноември – Международен ден на по-чистия въздух 🌿
В 13-то ОУ „Св. П. Хилендарски“ отбелязахме този важен ден с много ентусиазъм и творчество! Учениците от клуб „Млад еколог“ с ръководител г-жа Галина Вълчева подготвиха прекрасни рисунки и интересни презентации, посветени на темата за опазването на чистота на въздуха.
Децата не само показаха знания и талант, но и споделиха своите идеи за това как всеки от нас може да допринесе за по-чиста околна среда. Браво на нашите млади еколози! 💚🌱