14 февруари - "Празник на любовта и виното"

Учениците от 3 А клас по случай празника на любовта и виното си направиха гора на любовта и картички за мама, тати и приятел. Честит празник на любовта и виното! Бъдете обичани и обичащи! Нека сърцата ви преливат от обич, а чашите от хубаво вино!