16 ноември-Ден на толерантността! Да бъдем толерантни означава да уважаваме другите,независимо от религията и социалното си положение. Това означава да бъдем внимателни и търпеливи един към друг и да се ценим! Да можем да живеем заедно,да се разбираме и да си помагаме. С учениците от 3 А клас и днес говорихме за ежедневната при нас тема №1, помъчихме се отново да вкараме идеята,че доброто започва от всеки един от нас,че можем и трябва да бъдем добри,за един по-добър свят.С една усмивка,добра дума или протегната ръка…и не само за ден. Изтръгнах по едно признание или обещание от всеки.Искрено се надявам отново да не останат само обещания на думи.